HV-1302004C-U1930
Harvatek Corporation
Produkt-Nr.:
HV-1302004C-U1930
Beschreibung:
3.0MM ROUND PT LED LAMP
Auf Lager : 15
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Viewing Angle -
Current - Collector (Ic) (Max) 20 mA
Mounting Type Through Hole
Orientation Top View
Current - Dark (Id) (Max) 100 nA
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 30 V
Wavelength 940nm
Series HV-1302004C
Package / Case Radial
Power - Max 75 mW