HV732ATTD125J
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
HV732ATTD125J
Paket:
0805
Beschreibung:
RES 1.2M OHM 5% 1/8W 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 1.2 MOhms
Series HV73
Power (Watts) 0.125W, 1/8W