HV732HRTTE1133F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
HV732HRTTE1133F
Paket:
2010
Beschreibung:
RES 113K OHM 1% 1/2W 2010
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 113 kOhms
Series HV73-RT
Power (Watts) 0.5W, 1/2W