HV732HTTE126G
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
HV732HTTE126G
Paket:
2010
Beschreibung:
RES 12M OHM 2% 1/2W 2010
Auf Lager : 4000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 12 MOhms
Series HV73
Power (Watts) 0.5W, 1/2W