HV732HTTE276G
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
HV732HTTE276G
Beschreibung:
RES 27M OHM 2% 1/2W 2010
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 27 MOhms
Series HV73
Power (Watts) 0.5W, 1/2W