HV733ATTE7502F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
HV733ATTE7502F
Beschreibung:
RES 75K OHM 1% 1W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 75 kOhms
Series HV73
Power (Watts) 1W