HV73V2BTTD1134F
KOA Speer Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
HV73V2BTTD1134F
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 1.13M OHM 1% 1/3W 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.13 MOhms
Series HV73V
Power (Watts) 0.333W, 1/3W