HVCB2512FDC250K
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
HVCB2512FDC250K
Paket:
2512
Beschreibung:
RES 250K OHM 1% 2W 2512
Auf Lager : 2069
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.76mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 250 kOhms
Series HVC
Power (Watts) 2W