HVLR1029F2M00K9
RESI
Produkt-Nr.:
HVLR1029F2M00K9
Hersteller:
RESI
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 2M OHM 1% 10W AXIAL
Auf Lager : 57
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.354" Dia x 4.016" L (9.00mm x 102.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2 MOhms
Series HVLR
Power (Watts) 10W