HVS0805-220MK8
Riedon
Produkt-Nr.:
HVS0805-220MK8
Hersteller:
Riedon
Paket:
0805
Beschreibung:
RES SMD 220M OHM 10% 1/8W 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 220 MOhms
Series HVS
Power (Watts) 0.125W, 1/8W