HWB030S-15
Sanken Electric USA Inc.
Produkt-Nr.:
HWB030S-15
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 15V 30W
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, GS
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.35" L x 3.62" W x 1.34" H (136.0mm x 92.0mm x 34.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.6 A
Series HWB (30W)
Power (Watts) 30W
Type Open Frame
Efficiency 80%
Mfr Sanken Electric USA Inc.
Features Load Sharing, Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC