IDC2512ER220M
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
IDC2512ER220M
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 800MA 370MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 700mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.115" (2.92mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 370mOhm Max
Inductance 22 µH