Zuhause / LED Drivers / IDLC-65-1050DA
minImg
IDLC-65-1050DA
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
IDLC-65-1050DA
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
LED DRIVERS POWER SUPPLIES 65.1W
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -
Voltage - Input (Max) 295VAC
Termination Style Terminal Block
Approval Agency CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.05A
Ratings IP20
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 180VAC
Series IDLC-65 (65W)
Power (Watts) 65 W
Type Constant Current
Efficiency -
Voltage - Output 62V