Zuhause / Memory / IDT70P3519S166BFGI
minImg
IDT70P3519S166BFGI
Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
IDT70P3519S166BFGI
Paket:
208-CABGA (15x15)
Beschreibung:
IC SRAM 9MBIT PARALLEL 208CABGA
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Clock Frequency 166 MHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Memory Interface Parallel
Memory Organization 256K x 36
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Memory Type Volatile
Supplier Device Package 208-CABGA (15x15)
Series -
Write Cycle Time - Word, Page -
Access Time 3.6 ns
Memory Size 9Mbit
Package / Case 208-LFBGA
Technology SRAM - Dual Port, Synchronous
Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V