Zuhause / FIFOs Memory / IDT72V7290L15BB
minImg
IDT72V7290L15BB
Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
IDT72V7290L15BB
Paket:
256-PBGA (17x17)
Beschreibung:
IC FIFO SYNC 32KX72 10NS 256BGA
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
FWFT Support Yes
Retransmit Capability Yes
Current - Supply (Max) 75mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 256-PBGA (17x17)
Bus Directional Uni-Directional
Series 72V
Function Synchronous
Access Time 10ns
Data Rate 66.7MHz
Memory Size 2.25M (32K x 72)
Package / Case 256-BBGA
Programmable Flags Support Yes
Expansion Type Depth, Width
Voltage - Supply 3.15 V ~ 3.45 V