IF450-SF00
TE Connectivity Laird
Produkt-Nr.:
IF450-SF00
Beschreibung:
RF ANT 450MHZ PANEL SMA FEM CHAS
Benutzer handbuch
Frequency Range 410MHz ~ 520MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination SMA Female
Mounting Type Chassis Mount
Height (Max) 0.098" (2.50mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 2
Series -
Antenna Type Panel
Frequency (Center/Band) 450MHz
Power - Max 10 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain 3dBi
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)