ILB1206ER102V
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ILB1206ER102V
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
FERRITE BEAD 1K OHM 1206 1LN
Auf Lager : 609
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 400mOhm
Impedance @ Frequency 1 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ILB-1206
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 200mA