IN-S85BTHIR
Inolux
Produkt-Nr.:
IN-S85BTHIR
Hersteller:
Inolux
Beschreibung:
TOP VIEW / 0805 / 2.0X1.3X0.8
Auf Lager : 16898
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Viewing Angle 140°
Mounting Type Surface Mount
Orientation Top View
Product Status Active
Wavelength 940nm
Radiant Intensity (Ie) Min @ If 0.85mW/sr @ 20mA (Typ)
Series -
Type Infrared (IR)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Mfr Inolux
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.4V
Package Tape & Reel (TR)
Current - DC Forward (If) (Max) 65mA