IN80C188-12
Rochester Electronics, LLC
Produkt-Nr.:
IN80C188-12
Beschreibung:
IC MPU I186 12MHZ
Auf Lager : 111
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 37
Benutzer handbuch
Display & Interface Controllers -
Core Processor 80C186
Speed 12MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Security Features -
USB -
Product Status Active
Series i186
Additional Interfaces -
Ethernet -
Number of Cores/Bus Width 1 Core, 16-Bit
RAM Controllers DRAM
Mfr Rochester Electronics, LLC
Voltage - I/O 5.0V