Nexperia USA Inc.
Produkt-Nr.:
IP4234CZ6,125
Hersteller:
Paket:
6-TSOP
Charge:
-
Beschreibung:
TVS DIODE 5.5VWM 6TSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.456
$0.456
10
$0.36765
$3.6765
100
$0.25023
$25.023
500
$0.187644
$93.822
1000
$0.140724
$140.724
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | - |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 2.5pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 100W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-TSOP |
| Series | - |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | - |
| Package / Case | SC-74, SOT-457 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5.5V |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | Nexperia USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | Yes |
| Base Product Number | IP4234 |