DB Unlimited
Produkt-Nr.:
IP432912-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 12V 43MM PNL MNT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$13.1005
$13.1005
10
$10.7274
$107.274
25
$9.85796
$246.449
50
$9.23058
$461.529
100
$8.628375
$862.8375
500
$8.44455
$4222.275
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 1.299" (33.00mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.256" (6.50mm) |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Size / Dimension | 1.693" Dia (43.00mm) |
| Current - Supply | 20mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 6 ~ 28V |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | - |
| Sound Pressure Level (SPL) | 100dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | DB Unlimited |
| Frequency | 2.9kHz |
| Operating Mode | Pulse, Slow |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |