DB Unlimited
Produkt-Nr.:
IP521512-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 12V 52MM FLANGE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$20.3775
$20.3775
10
$16.6079
$166.079
25
$15.23534
$380.8835
50
$14.3925
$719.625
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 1.969" (50.00mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Mounting Type | Panel Mount, Flange |
| Size / Dimension | 2.047" Dia (52.00mm) |
| Current - Supply | 280mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 6 ~ 15V |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | - |
| Sound Pressure Level (SPL) | 125dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | DB Unlimited |
| Frequency | 4kHz |
| Operating Mode | Siren |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |