IDT, Integrated Device Technology Inc
Produkt-Nr.:
IPS2200BI1R
Hersteller:
Paket:
16-TSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
HIGH-SPEED INDUCTIVE POSITION SE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.0845
$8.0845
10
$7.2998
$72.998
25
$6.96046
$174.0115
100
$6.043805
$604.3805
250
$5.772162
$1443.0405
500
$5.262867
$2631.4335
1000
$4.583788
$4583.788
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Actuator Type | Inductive Target |
| Resistance Tolerance | - |
| For Measuring | Linear, Rotary Position |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Rotation Angle - Electrical, Mechanical | 0° ~ 360°, Continuous |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output Signal | Cosine, Sine |
| Technology | Inductive |
| Linearity | - |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V |
| Output | Analog |
| Mfr | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Linear Range | - |
| Base Product Number | IPS2200 |