Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
IR3093MPBF
Hersteller:
Paket:
48-MLPQ (7x7)
Charge:
-
Beschreibung:
IC VID VOLTAGE PROGRAMMER 48MLPQ
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Applications | VID Voltage Programmer |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 38 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 48-MLPQ (7x7) |
| Series | - |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 7.4V ~ 21V |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | IR3093 |