Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
IR3629AMTRPBF
Hersteller:
Paket:
12-MLPD (3x4)
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CTRLR DDR 1OUT 12MLPD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Controller, DDR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 12-MLPD (3x4) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 12-VFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | Adj to 0.6V |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 14V |
| Base Product Number | IR3629 |