Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
IRIS4015K
Hersteller:
Paket:
TO-262-5
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG SW PWR SUP 1OUT TO262-5
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -20°C ~ 125°C |
| Applications | Controller, ACDC Switching Power Supplies |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | TO-262-5 |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | TO-262-5 |
| Voltage - Output | 650V |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 6V ~ 16V |
| Base Product Number | IRIS4015K |