IRM-30-24ST
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
IRM-30-24ST
Hersteller:
MEAN WELL USA Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V 31W
Auf Lager : 4153
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CB, CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.58" L x 1.56" W x 1.12" H (91.0mm x 39.5mm x 28.5mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 1.3 A
Series IRM-30 (30W)
Power (Watts) 31W
Type Enclosed
Efficiency 88.5%
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC