Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
IRU3013CWTR
Hersteller:
Paket:
24-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CTRLR INTEL 4OUT 24SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Applications | Controller, Intel Pentium® III |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 24-SOIC |
| Number of Outputs | 4 |
| Series | - |
| Package / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Output | 1.05V ~ 1.83V |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 5V, 12V |
| Base Product Number | IRU3013 |