Isocom Components 2004 LTD
Produkt-Nr.:
IS314W
Hersteller:
Paket:
6-SO Stretched
Charge:
-
Beschreibung:
OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 6SO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.558
$1.558
10
$0.988
$9.88
100
$0.73112
$73.112
500
$0.67184
$335.92
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Rise / Fall Time (Typ) | 35ns, 35ns |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 20kV/µs |
| Voltage - Isolation | 5000Vrms |
| Approval Agency | - |
| Current - Peak Output | 1A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-SO Stretched |
| Pulse Width Distortion (Max) | 70ns |
| Series | - |
| Package / Case | 6-SOIC (0.268", 6.80mm Width) |
| Number of Channels | 1 |
| Technology | Optical Coupling |
| Voltage - Output Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | Isocom Components 2004 LTD |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.37V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 200ns, 200ns |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 25 mA |
| Base Product Number | IS314 |
| Current - Output High, Low | 800mA, 800mA |