Nuvoton Technology Corporation
Produkt-Nr.:
ISD1610BSY
Hersteller:
Paket:
16-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC VOICE REC/PLAY 20SEC 16SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.1135
$4.1135
10
$3.73255
$37.3255
25
$3.6518
$91.295
50
$3.63185
$181.5925
100
$3.25641
$325.641
250
$3.244592
$811.148
500
$3.126032
$1563.016
1000
$2.971904
$2971.904
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Input Signal | Microphone |
| Duration | 6.6 ~ 20 Sec |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Oscillator Type | Internal |
| Series | ChipCorder® |
| Filter Pass Band | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Signal | Analog - Single Ended, PWM Speaker Output |
| Voltage - Supply | 2.4 V ~ 5.5 V |
| Mfr | Nuvoton Technology Corporation |
| Messaging | Single |
| Features | Automatic Gain Control |
| Package | Tube |
| Sampling Frequency | 4 ~ 12kHz |
| Interface | Pushbutton |
| Base Product Number | ISD1610 |