Nuvoton Technology Corporation
Produkt-Nr.:
ISD17120SY
Hersteller:
Paket:
28-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC VOICE REC/PLAY 240SEC 28SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.778
$8.778
10
$8.0788
$80.788
25
$7.91008
$197.752
50
$7.88272
$394.136
100
$7.07313
$707.313
250
$6.859304
$1714.826
500
$6.5227
$3261.35
1000
$6.29528
$6295.28
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Input Signal | Analog - Single Ended, Microphone |
| Duration | 80 ~ 240 Sec |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Oscillator Type | Internal |
| Series | ChipCorder® |
| Filter Pass Band | - |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Signal | Analog - Single Ended, PWM Speaker Output |
| Voltage - Supply | 2.4 V ~ 5.5 V |
| Mfr | Nuvoton Technology Corporation |
| Messaging | Multiple |
| Features | Automatic Gain Control, Volume Control |
| Package | Tube |
| Sampling Frequency | 4 ~ 12kHz |
| Interface | Pushbutton, SPI |
| Base Product Number | ISD17120 |