Nuvoton Technology Corporation
Produkt-Nr.:
ISD1740SY
Hersteller:
Paket:
28-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC VOICE REC/PLAY 80SEC 28SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.289
$6.289
10
$5.7399
$57.399
25
$5.63008
$140.752
50
$5.58923
$279.4615
100
$5.01524
$501.524
250
$4.99643
$1249.1075
500
$4.682778
$2341.389
1000
$4.485188
$4485.188
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Input Signal | Analog - Single Ended, Microphone |
| Duration | 26 ~ 80 Sec |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Oscillator Type | Internal |
| Series | ChipCorder® |
| Filter Pass Band | - |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output Signal | Analog - Single Ended, PWM Speaker Output |
| Voltage - Supply | 2.4 V ~ 5.5 V |
| Mfr | Nuvoton Technology Corporation |
| Messaging | Multiple |
| Features | Automatic Gain Control, Volume Control |
| Package | Tube |
| Sampling Frequency | 4 ~ 12kHz |
| Interface | Pushbutton, SPI |
| Base Product Number | ISD1740 |