ISDF-10-S-M
Samtec Inc.
Produkt-Nr.:
ISDF-10-S-M
Hersteller:
Samtec Inc.
Beschreibung:
CONN INSULATOR HSG 10POS 1.27MM
Auf Lager : 13
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 1
Number of Positions 10
Color Black
Contact Type Female Socket
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Lock
Product Status Active
Insulation Material Liquid Crystal Polymer (LCP)
Series Tiger Eye™ ISDF
Note Contacts Not Included
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.050" (1.27mm)