Samtec Inc.
Produkt-Nr.:
ISDF-40-D-M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN INSULATOR HSG 80POS 1.27MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.2585
$3.2585
10
$2.9621
$29.621
25
$2.80554
$70.1385
50
$2.74037
$137.0185
100
$2.60984
$260.984
250
$2.28361
$570.9025
500
$2.218364
$1109.182
1000
$1.892134
$1892.134
2500
$1.761642
$4404.105
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 80 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.050" (1.27mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Series | Tiger Eye™ ISDF |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Connector Type | Insulator |
| Features | Retention Latches |
| Package | Tube |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | ISDF-40 |