Samtec Inc.
Produkt-Nr.:
ISDF-45-D-M
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN INSULATOR HSG 90POS 1.27MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.111
$5.111
10
$4.63885
$46.3885
25
$4.39394
$109.8485
50
$4.29191
$214.5955
100
$4.08747
$408.747
250
$3.576522
$894.1305
500
$3.47434
$1737.17
1000
$2.963411
$2963.411
2500
$2.759047
$6897.6175
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 90 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.050" (1.27mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Series | Tiger Eye™ ISDF |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Connector Type | Insulator |
| Features | Retention Latches |
| Package | Tube |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | ISDF-45 |