Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
ISL25700FRUZ-T7A
Hersteller:
Paket:
10-UTQFN (2.1x1.6)
Charge:
-
Beschreibung:
SENSOR DGTL -40C-110C 10UTQFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Sensing Temperature - Local | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Test Condition | -40°C ~ 125°C |
| Sensing Temperature - Remote | -40°C ~ 110°C |
| Output Type | I²C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 10-UTQFN (2.1x1.6) |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±3°C |
| Series | - |
| Package / Case | 10-UFQFN |
| Sensor Type | Digital, Remote |
| Voltage - Supply | 3V ~ 15V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Features | Programmable Resolution |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resolution | 8 b |