Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
ISL55110IRZ
Hersteller:
Paket:
16-QFN (4x4)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC HALF BRIDGE DRVR 100MA 16QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.698
$2.698
10
$2.42155
$24.2155
25
$2.28988
$57.247
100
$1.98436
$198.436
250
$1.882634
$470.6585
500
$1.68929
$844.645
1000
$1.424696
$1424.696
2500
$1.353465
$3383.6625
5000
$1.31404
$6570.2
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | Digital Imaging |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Load Type | Capacitive and Resistive |
| Voltage - Load | 5V ~ 13.2V |
| Current - Peak Output | 3.5A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Rds On (Typ) | 3Ohm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (4x4) |
| Series | - |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | 16-TFQFN Exposed Pad |
| Technology | Power MOSFET |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 100mA |
| Interface | Logic |
| Base Product Number | ISL55110 |