Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
ISL59440IA-T7
Hersteller:
Paket:
16-QSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC AMP MPLEX AMP 16QSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Applications | 4:1 Multiplexer-Amplifier |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 400 MHz |
| Slew Rate | 1470V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 14.5 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 130 mA |
| Base Product Number | ISL59440 |