Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
ISL59834IRZ
Hersteller:
Paket:
44-QFN (7x7)
Charge:
-
Beschreibung:
IC AMP FILTER 44QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Applications | Filter |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 9 MHz |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 28 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 44-QFN (7x7) |
| Series | - |
| Package / Case | 44-VFQFN Exposed Pad |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 3V ~ 3.6V |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Product Number | ISL59834 |