Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
ISL6227EVAL2Z
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
EVAL BOARD ISL6227
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Main Purpose | Special Purpose DC/DC, DDR Memory Supply |
| Current - Output | - |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 0.9V ~ 5.5V |
| Board Type | Fully Populated |
| Outputs and Type | 2, Non-Isolated |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Utilized IC / Part | ISL6227 |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 5V ~ 24V |