Intersil
Produkt-Nr.:
ISL6414IR
Hersteller:
Paket:
16-QFN (4x4)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC REG LINEAR FIXED LDO REG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
296
$0.9595
$284.012
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Quiescent (Iq) | 850 µA |
| PSRR | - |
| Voltage - Input (Max) | 3.6V |
| Output Type | Fixed |
| Number of Regulators | 3 |
| Current - Output | 500mA, 300mA, 200mA |
| Output Configuration | Positive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (4x4) |
| Control Features | Enable, Reset |
| Series | - |
| Package / Case | 16-VQFN Exposed Pad |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| Mfr | Intersil |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V, 2.84V, 2.84V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.22V @ 200mA |
| Package | Bulk |