Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
ISL6504CR-T
Hersteller:
Paket:
20-QFN (6x6)
Charge:
-
Beschreibung:
IC MULTIPLE POWER CTRLR 20-QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Applications | Power Supply Controller/Monitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 17 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-QFN (6x6) |
| Series | - |
| Package / Case | 20-VQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | ISL6504 |