Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
ISL6556BCRZ
Hersteller:
Paket:
32-QFN (5x5)
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CTRLR INTEL 4OUT 32QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Applications | Controller, Intel VR10X |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Number of Outputs | 4 |
| Series | - |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.84V ~ 1.6V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 3V ~ 12V |
| Base Product Number | ISL6556B |