Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
ISL6730BFUZ
Hersteller:
Paket:
10-MSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC PFC CTRLR CCM 64KHZ 10MSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mode | Continuous Conduction (CCM) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Frequency - Switching | 64kHz |
| Voltage - Supply | 15V ~ 20V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Current - Startup | 106 µA |
| Base Product Number | ISL6730 |