Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
ISL95818HRTZ
Hersteller:
Paket:
40-TQFN (5x5)
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 40TQFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -10°C ~ 100°C |
| Applications | Controller, Intel VR12.5, VR12.6+ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-TQFN (5x5) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 2.3V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 25V |
| Base Product Number | ISL95818 |