SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
ISNA-0249-D104
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
ISNA PULSE TRANSFORMER SMD 0.1A
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| Height - Seated (Max) | 0.532" (13.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.701" L x 0.717" W (17.80mm x 18.20mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.21 oz (6 g) |
| Transformer Type | SCR and Triac Trigger (Encapsulated) |
| Inductance | 3.5mH |
| Series | IS |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1:1 |
| Package | Bulk |
| ET (Volt-Time) | 300VµS |
| Base Product Number | ISNA |