ITA18B1RL
STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
ITA18B1RL
Hersteller:
STMicroelectronics
Paket:
8-SOIC
Beschreibung:
TVS DIODE 15VWM 28VC 8-SOIC
Auf Lager : 9009
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 5
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 25A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 350pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 18V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 300W
Product Status Active
Supplier Device Package 8-SOIC
Series ITA, TRANSIL™
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 28V
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V