STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
ITA25B3RL
Hersteller:
Paket:
20-SO
Charge:
-
Beschreibung:
TVS DIODE 24VWM 36VC 20SO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Bidirectional Channels | 9 |
| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 25A (8/20µs) |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | 420pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 25V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 300W |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-SO |
| Series | ITA, TRANSIL™ |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 36V |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 24V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | ITA25 |