SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
ITRA-0235-D103
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
ITRA PULSE TRANSFORMER THT 0.1A
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| Height - Seated (Max) | 0.417" (10.60mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.512" L x 0.598" W (13.00mm x 15.20mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.28 oz (7.98 g) |
| Transformer Type | Isolation and Data Interface (Encapsulated) |
| Inductance | 2.8mH |
| Series | ITRA |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1:1 |
| Package | Bulk |
| ET (Volt-Time) | - |
| Base Product Number | ITRA |