Hartland Controls/Littelfuse
Produkt-Nr.:
ITV9550L1460MR
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BATTERY PROTECTOR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1000
$7.27205
$7272.05
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -10°C ~ 65°C |
| Applications | Battery Protection |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.002 Ohms |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 60A |
| Fuse Type | Board Mount |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 160A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.374" L x 0.197" W x 0.079" H (9.50mm x 5.00mm x 2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | ITV9550 |
| Voltage Rating - DC | 85 VDC |
| Package / Case | Nonstandard SMD |
| Mfr | Hartland Controls/Littelfuse |
| Class | - |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |